Raspored utakmica na Mundijalu…




Raspored utakmica na Mundijalu…

Raspored utakmica na Svjetskom fudbalskom prvenstvu 2018. u Rusiji po grupama (satnica je po srednjeevropskom vremenu).

  • Sport
  • Fudbal

– GRUPA A –
14. juna:
Moskva: RUSIJA – SAUDIJSKA ARABIJA (17h)
15. juna:
Jekaterinburg: EGIPAT – URUGVAJ (14h)
19. juna:
St. Peterburg: RUSIJA – EGIPAT (20h)
20. juna:
Rostov na Donu: URUGVAJ – SAUDIJSKA ARABIJA (17h)
25. juna:
Samara: URUGVAJ – RUSIJA (16h)
Volgograd: SAUDIJSKA ARABIJA – EGIPAT(16h)
– GRUPA B –
15. juna:
St. Peterburg: MAROKO – IRAN (17h)
Soči: PORTUGAL – ŠPANIJA (20h)
20. juna:
Moskva: PORTUGAL – MAROKO (14h)
Kazanj: IRAN – ŠPANIJA (20h)
25. juna:
Kalinjingrad: ŠPANIJA – MAROKO (20h)
Saransk: IRAN – PORTUGAL (20h)
– GRUPA C –
16. juna:
Kazanj: FRANCUSKA – AUSTRALIJA (12h)
Saransk: PERU – DANSKA (18h)
21. juna:
Jekaterinburg: FRANCUSKA – PERU (14h)
Samara: DANSKA – AUSTRALIJA (17h)
26. juna:
Moskva: DANSKA – FRANCUSKA (16h)
Soči: AUSTRALIJA – PERU (16h)
– GRUPA D –
16. juna:
Moskva: ARGENTINA – ISLAND (15h)
Kalijingrad: HRVATSKA – NIGERIJA (21h)
21. juna:
Nižnji Novgorod: ARGENTINA – HRVATSKA (20h)
22. juna:
Volgograd: NIGERIJA- ISLAND (17h)
26. juna:
Rostov na Donu: ISLAND – HRVATSKA (20h)
St. Peterburg: NIGERIJA – ARGENTINA (20h)
– GRUPA E –
17. juna:
Samara: KOSTARIKA – SRBIJA (14h)
Rostov na Donu: BRAZIL – ŠVAJCARSKA (20h)
22. juna:
St. Peterburg: BRAZIL – KOSTARIKA (14h)
Kalinhingrad: SRBIJA – ŠVAJCARSKA (20h)
27. juna:
Moskva: SRBIJA – BRAZIL (20h)
Nižnji Novgorod: ŠVAJCARSKA – KOSTARIKA (20h)
– GRUPA F –
17. juna:
Moskva: NJEMAČKA – MEKSIKO (17h)
18. juna:
Nižnji Novgorod: ŠVEDSKA – JUŽNA KOREJA (14h)
23. juna:
Soči: NJEMAČKA – ŠVEDSKA (17h)
Rostov na Donu: JUŽNA KOREJA – MEKSIKO (20h)
27. juna:
Jekaterinburg: MEKSIKO – ŠVEDSKA (16h)
Kazanj: JUŽNA KOREJA – NJEMAČKA (16h)
– GRUPA G –
18. juna:
Soči: BELGIJA – PANAMA (17h)
Volgograd: TUNIS – ENGLESKA (20h)
23. juna:
Moskva: BELGIJA – TUNIS (14h)
24. juna:
Nižnji Novgorod: ENGLESKA – PANAMA (14h)
28. juna:
Kalinjingrad: ENGLESKA – BELGIJA (20h)
Saransk: PANAMA – TUNIS (20h)
– GRUPA H –
19. juna:
Moskva: POLJSKA – SENEGAL(14h)
Saransk: KOLUMBIJA – JAPAN (17h)
24. juna:
Jekaterinburg: JAPAN – SENEGAL (17h)
Kazanj: POLJSKA – KOLUMBIJA (20h)
28. juna:
Samara: SENEGAL – KOLUMBIJA (16h)
Volgograd: JAPAN – POLJSKA (16h)
– OSMINA FINALA –
30. juna:
Kazanj: 1C – 2D (16h)
Soči: 1A – 2B (20h)
1. jula:
Moskva: 1B – 2A (16h)
Nižnji Novgorod: 1D – 2C (20h)
2. jula:
Samara: 1E – 2F (16h)
Rostov na Donu: 1G – 2H (20h)
3. jula:
St. Peterburg: 1F – 2E (16h)
Moskva: 1H – 2G (20h)
– ČETVRTFINALE –
6. jula:
Nižnji Novgorod: pobednik A1/B2 – pobjednik C1/D2 (16h)
Kazanj: pobednik E1/F2 – pobjednik G1/H2 (20h)
7. jula:
Samara: pobednik F1/E2 – pobjednik H1/G2 (16h)
Soči: pobednik B1/A2 – pobjednik D1/C2 (20h)
– POLUFINALE –
10. jula:
St. Peterburg: pobjednik Nižnji Novgorod – pobjednik Kazanj (20h)
11. jula:
Moskva: pobjednik Soči – pobjednik Samara (20h)
za treće mesto:
14. jula:
St. Peterburg: poraženi PF1 – poraženi PF2 (16h)
– FINALE –
15. jula:
Moskva: pobjednik PF1 – pobjednik PF2 (17 časova)
Izvor: mondo.rs